Кошик
542 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин
Абонентський термінал ONU GPON 1GE ZTE F601 ZXA10 used без БЖ (ONT), фото 2

Абонентський термінал ONU GPON 1GE ZTE F601 ZXA10 used без БЖ (ONT)

  • Немає в наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: ZTE F601 ZXHN

320 

Показати оптові ціни
Абонентський термінал ONU GPON 1GE ZTE F601 ZXA10 used без БЖ (ONT)
Абонентський термінал ONU GPON 1GE ZTE F601 ZXA10 used без БЖ (ONT)Немає в наявності
320 
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
БУ термінал GPON 1GE F601 ZXA10 ZTE гарний стан, гарантія 3 місяці

Блок живлення в комплект не входить і замовляється окремо за необхідності у розділі Абонентські термінали ONU/ONT -> EPON ONU
ONU ZTE F601 – абонентський термінал для підключення кінцевих користувачів до мережі GPON (2,5/1,25 Гбіт/с).
Призначений для використання разом із головною станцією OLT ZTE.
Поставляється у невеликому пластиковому корпусі. Незважаючи на свої розміри, забезпечує високу продуктивність, дозволяючи отримати максимум оптоволоконного Інтернету (включаючи відтворення потокового відео IPTV).
Особливості ONU ZTE F601:
  • Швидкість PON портів - 1,244 Гб/с - висхідна, 2,488 Гб/с - низхідна;
  • Приймач - 1480-1500 нм;
  • Випромінювач - 1290~1330 нм;
  • Чутливість приймача -28 дБм;
  • Потужність оптичного випромінювача – 0.5~5 дБм.
Інтерфейси:
  • 1 інтерфейс GPON (SC/UPC);
  • 1 порт 100/1000Base-T (RJ-45);
  • Порт живлення 12в DC хв 0.5А
  • Кнопка вкл/вимк;
  • Reset.

Інформація для замовлення
  • Ціна: 320 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner