Кошик
542 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин

Патчкорд оптичний FC/UPC- FC/UPC 3мм SM 3м G657A ValCord

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: PCF-FC-FC-3

50 

Показати оптові ціни
Патчкорд оптичний FC/UPC- FC/UPC 3мм SM 3м G657A ValCord
Патчкорд оптичний FC/UPC- FC/UPC 3мм SM 3м G657A ValCordГотово до відправки
50 
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Даний оптичний патчкорд є симплексним відрізком (SM) одномодового оптичного кабелю 3 метри і зовнішнього діаметра 3мм, оконцирован з двох сторін конекторами FC/UPC .
Інформація для замовлення
  • Ціна: 50 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner