Кошик
605 відгуків
+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин

Дільник оптичний корпусний 1x12 SC/UPC (DIN LGX) сплітер (Splitter PLC) ValCord

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: PLC 1x12 SC/UPC DIN-LGX

525 ₴

Показати оптові ціни
Дільник оптичний корпусний 1x12 SC/UPC (DIN LGX) сплітер (Splitter PLC) ValCord
Дільник оптичний корпусний 1x12 SC/UPC (DIN LGX) сплітер (Splitter PLC) ValCordГотово до відправки
525 ₴
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спліттер корпусний PLC 1x12 SC/UPC ValCord працює в найширшому діапазоні хвиль від 1260нм до 1650нм і має найменші показники згасання на кожен порт.
Розподіл оптичного сигналу здійснюється з коефіцієнтом розподілу 1x12. Ці спліттери мають дуже низькі втрати і PDL (поляризаційно залежні втрати), відмінну рівномірність каналів.

Конструкція дільників у пластиковому корпусі DIN передбачає їх зручне встановлення та надійне закріплення на спеціальні напрямні всередині боксу, а наявність вже встановлених оптичних адаптерів з роз'ємами SC/UPC, спрощує укладання пігтейлів та патчкордів.


Цей дільник є вдалим рішенням для розгортання оптичних розподільчих мереж PON. Він дозволяє заощадити час на монтажі, тому що немає необхідності укладати оптичні волокна в касеті боксу, проводити з'єднання за допомогою зварювання.
Використання корпусних дільників дозволяє гнучко змінювати топологію та ємність вашої мережі PON.
особливості:
низькі втрати, що вносяться
ультра-широка смуга пропускання (1260 нм – 1650 нм)
нечутливість до поляризації
відмінна рівномірність каналів
висока надійність та стабільність


Специфікація:

коефіцієнт розподілу: 1х12;

робочий діапазон довжин хвиль: 1260 ~ 1650 нм;

втрати, що вносяться: 10,7 дБ;

спрямованість: 55/50 дБ;

втрати на поляризації: 0,2 дБ;

тип волокна - G.657A

робоча температура експлуатації: -40 ~ +85 С;

розмір корпусу: 130 х 100 х 50 мм.;

Посадковий розмір: 115 мм.
Інформація для замовлення
  • Ціна: 525 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner