Кошик
542 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин
Модуль SFP 1.25Gb CWDM 40км 1390нм, ДК LC, DDM, TK-link, фото 2Модуль SFP 1.25Gb CWDM 40км 1390нм, ДК LC, DDM, TK-link, фото 3

Модуль SFP 1.25Gb CWDM 40км 1390нм, ДК LC, DDM, TK-link

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: SFP-CWDM-1390-40

880 

Показати оптові ціни
Модуль SFP 1.25Gb CWDM 40км 1390нм, ДК LC, DDM, TK-link
Модуль SFP 1.25Gb CWDM 40км 1390нм, ДК LC, DDM, TK-linkГотово до відправки
880 
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модуль SFP CWDM 40km 1390нм LC Dual DDM TK-Link - приймально-передавальний двоволоконний одномодовий CWDM трансівер, форм-фактора SFP, який здатний забезпечити передачу інформації зі швидкістю 1,25 Gbps на максимальну дистанцію до 40 км. Модуль призначений для організації високошвидкісних дуплексних з'єднань. Він розроблений для технології Coarse Wavelength Division Multiplexing (CWDM) та працює на довжині хвилі Tx 1390 nm.
Даний SFP модуль підтримує Digital Diagnostic Monitoring (DDM) – функція оптичного модуля, яка дозволяє контролювати в режимі реального часу такі параметри, як потужність вихідного сигналу (TX), рівень сигналу (RX), напруга живлення, температуру модуля і струм зміщення в ланцюгу передавача. Зміни даних параметрів дозволяють судити про стан оптичної системи та траси загалом.
Характеристики:

Довжина хвилі Tx – 1390 нм
Швидкість прийому/передачі 1,25Gbps
Дистанція 40 км
Підтримка DDM є
Сумісність SFP MSA та SFF-8472 with duplex LC receptacle
Сумісність SONET OC-24-LR-1
Сумісність RoHS
Харчування 3,3 В
Струм споживання 300 ma
Розміри 56х13х9 мм


Параметри інтерфейсів :

Transmitter
  • Total Supply Current ICC A mA Note (1)
  • Transmitter Disable Input-High VDISH 2 Vcc+0.3 V
  • Transmitter Disable Input-Low VDISL 0 0.8 V
  • Transmitter Fault Input-High VTxFH 2 Vcc+0.3 V
  • Transmitter Fault Input-Low VTxFL 0 0.8 V
Receiver
  • Total Supply Current ICC B mA Note (1)
  • LOSS Output Voltage-High VLOSH 2 Vcc+0.3 V LVTTL
  • LOSS Output Voltage-Low VLOSL 0 0.8
Інформація для замовлення
  • Ціна: 880 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner