Кошик
282 відгуків
+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин
Модуль SFP CWDM 40км 1550нм, LC dual, DDM, TK-link, фото 1
Модуль SFP CWDM 40км 1550нм, LC dual, DDM, TK-link, фото 2Модуль SFP CWDM 40км 1550нм, LC dual, DDM, TK-link, фото 3

Модуль SFP CWDM 40км 1550нм, LC dual, DDM, TK-link

  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: SFP-CWDM-1550-40

583 грн.

Показати оптові ціни
Модуль SFP CWDM 40км 1550нм, LC dual, DDM, TK-link
Модуль SFP CWDM 40км 1550нм, LC dual, DDM, TK-linkВ наявності
583 грн.
Купити
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
Купити
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Модуль SFP CWDM 40km 1550нм LC dual DDM TK-Link - приемопередающий двухволоконный одномодовий CWDM трансивер, форм-фактора SFP, який здатний забезпечити передачу інформації зі швидкістю 1,25 Gbps на максимальну дистанцію до 40 км. Модуль призначений для організації високошвидкісних дуплексних сполук. Він розроблений для технології Coarse Wavelength Division Multiplexing (CWDM) і працює на довжині хвилі Tx 1550 nm.
Даний SFP модуль підтримує Digital Diagnostic Monitoring (DDM) – функція оптичного модуля, яка дозволяє контролювати в режимі реального часу такі параметри, як потужність вихідного сигналу (TX), рівень прийнятого сигналу (RX), напруга живлення, температуру модуля і струм зміщення в ланцюзі передавача. Зміни даних параметрів дозволяють судити про стан оптичної системи і траси в цілому.
   
Характеристики:

Довжина хвилі Tx - 1550 нм
Швидкість прийому/передачі 1,25 Gbps
Дистанція 40 км
Підтримка DDM є
Сумісність SFP MSA and SFF-8472 with duplex LC receptacle
Сумісність SONET OC-24-LR-1
Сумісність RoHS
Живлення 3,3 В
Струм споживання 300 ma
Розміри 56х13х9 мм


Параметри інтерфейсів:

Transmitter
  • Total Supply Current ICC A mA Note (1)
  • Transmitter Disable Input-High VDISH 2 Vcc+0.3 V
  • Transmitter Disable Input-Low VDISL 0 0.8 V
  • Transmitter Fault Input-High VTxFH 2 Vcc+0.3 V
  • Transmitter Fault Input-Low VTxFL 0 0.8 V
Receiver
  • Total Supply Current ICC B mA Note (1)
  • LOSS Output Voltage-High VLOSH 2 Vcc+0.3 V LVTTL
  • LOSS Output Voltage-Low VLOSL 0 0.8
Інформація для замовлення
  • Ціна: 583 грн.