Кошик
542 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин
Модуль SFP+ 10G CWDM 40км 1570нм, LC dual, DDM, TK-link, фото 2Модуль SFP+ 10G CWDM 40км 1570нм, LC dual, DDM, TK-link, фото 3

Модуль SFP+ 10G CWDM 40км 1570нм, LC dual, DDM, TK-link

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: SFP+CWDM-1570-40

4 800 

Показати оптові ціни
Модуль SFP+ 10G CWDM 40км 1570нм, LC dual, DDM, TK-link
Модуль SFP+ 10G CWDM 40км 1570нм, LC dual, DDM, TK-linkГотово до відправки
4 800 
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модуль SFP 10G CWDM 40km 1570нм LC dual DDM TK-Link - приймально-передавальний двоволоконний одномодовий CWDM трансівер, форм-фактора SFP , який здатний забезпечити передачу інформації зі швидкістю до 10 Gbps на максимальну дистанцію до 40 км. Модуль призначений для організації високошвидкісних дуплексних з'єднань. Він розроблений для технології Coarse Wavelength Division Multiplexing (CWDM) та працює на довжині хвилі Tx 1570 nm.
Даний SFP модуль підтримує Digital Diagnostic Monitoring (DDM) "digital diagnostic monitoring" (цифрова система стеження та діагностики) - функція оптичного модуля, яка дозволяє контролювати в режимі реального часу такі параметри, як потужність вихідного сигналу (TX), рівень сигналу (RX, що приймається) ), напруга живлення, температуру модуля та струм зміщення в ланцюзі передавача. Зміни даних параметрів дозволяють судити про стан оптичної системи та траси загалом.
Модулі сумісні з обладнанням багатьох відомих виробників, таких як: Cisco, Juniper, Extreme, Brocade, IBM, H3C, HP, Huawei, D-Link, Mikrotik, ZTE, TP-Link.
Характеристики:

Довжина хвилі Tx – 1570 нм
Швидкість прийому/передачі до 10 Gbps
Дистанція 40 км
Підтримка DDM є
Розсіювана потужність <1,5W
Можливість гарячої заміни
Металевий корпус (low EMI)
Неохолоджуваний EML лазер та PIN приймач
Сумісність SFP MSA та SFF-8472 з двостороннім LC connector
Сумісність RoHS
Харчування 3,3 В
Струм споживання, макс 450 ma
Температура експлуатації 0'С – 70'С
Розміри 46х137, х10 мм

     Параметри інтерфейсів

Передавач:

Output Opt. Power min -1 max 3 dBm
Optical Wavelength л-6.5 л 6.5 nm
Spectral Width (-20dB) 1 nm
Optical Extinction Ratio min ER 6 dB
Transmitter and Dispersion Penalty TDP max 3 dB
Side mode Suppression ratio SMSR min 30 dB

Приймач:

Receiver Sensitivity Psen max -15.8 dBm
Input Saturation Power (Overload) PSAT min -3 dBm
Input Optical Wavelength лIN min 1270 max 1610 nm
LOS-Assert Power PA min -30 dBm
LOS-Deassert Power PD max -17 dBm
LOS -Hysteresis Phys min 0.5 dB
Інформація для замовлення
  • Ціна: 4 800 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner