Кошик
525 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.

+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин
впередназад
Концентратор OLT EPON 8port V1600D8 з одним БП V-SOL, фото 2Концентратор OLT EPON 8port V1600D8 з одним БП V-SOL, фото 3Концентратор OLT EPON 8port V1600D8 з одним БП V-SOL, фото 4Концентратор OLT EPON 8port V1600D8 з одним БП V-SOL, фото 5Концентратор OLT EPON 8port V1600D8 з одним БП V-SOL, фото 6

Концентратор OLT EPON 8port V1600D8 з одним БП V-SOL

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: V1600D8

26 384 

Показати оптові ціни
Концентратор OLT EPON 8port V1600D8 з одним БП V-SOL
Концентратор OLT EPON 8port V1600D8 з одним БП V-SOLГотово до відправки
26 384 
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Концентратор (оптичний лінійний термінал) V-SOL V1600D8 ( 1 блок живлення ) розмірами 1U для монтажу в 19" стійку обладнаний: 8*GE RJ45 портами, 4*GE SFP портами та 4*10GE SFP портами, 8 оптичними OLT EPON ), що враховуючи коефіцієнт розгалуження 1x64, дозволяє підключити до терміналу до 512 абонентських терміналів.Дистанція ONU від терміналу не повинна перевищувати 20 км. буде ефективно працювати з абонентськими пристроями, що становить 60 км.
PON порти працюють на стандартних довжинах хвиль (1490 нм на передачу / 1310 нм на прийом), а також у відповідність до стандартів EPON, працюють на симетричній швидкості 1.25 Gbps.
Програмне забезпечення EMS дозволяє проводити моніторинг, налаштування, спостереження за працездатністю, рівнями сигналів, продуктивністю абонентських ONU, також надається можливість схематичного представлення EPON гілки із зазначенням дільників та абонентських ONU, та інтерактивним відображенням їх поточного стану.
Є функція автореєстрації ONU, автоматичного застосування шаблону під час реєстрації ONU.
   Підтримується призначення IP управління на абонентський ONU у відповідному management VLAN. Є вбудований DHCP-сервер. Виробник заявляє працездатність у діапазоні температур від -10С до 55С.
Додатковий (або для заміни) блок живлення для цього OLT можна придбати за цим посиланням окремо!

особливості:
  • WEB інтерфейс, інтуїтивно зрозумілий
  • Підтримка роботи ONU багатьох виробників (FiberFild, BDCOM, C-DATA. XDK)
  • Робота в EMS V2.2.1 - утиліта для моніторингу, налаштування, керування як OLT так і ONU
  • Підтримка налаштувань ONU, які можуть працювати як роутер, з WEB інтерфейсу OLT
  • Внесений до бази обладнання UERSIDE
  • Автоматична реєстрація ONU
  • Можна встановити параметри за замовчуванням для автоматично зареєстрованих ONU
  • Збереження та відновлення конфігурації через WEB


Характеристики:
  • 1*10/100BASE-T AUX, 1* порт CONSOLE
  • Управління та моніторинг SNMP, Telnet та CLI
  • IGMP snooping;
  • 256 багатоадресних груп IP;
  • Розмір 442мм*320мм*43.6мм
  • Вага 4.5 кг
  • Електроживлення 220VAC AC: 90 ~ 264V, 47/63Hz
  • Потужність 55 Вт
 
Uplink порти:
  • QTY 16
  • 8* GE RJ45
  • 4* GE SFP та 4* 10GE SFP слоти
Порт EPON:
  • QTY 8
  • Фізичний інтерфейс SFP слоти
  • Тип з'єднувача 1000BASE-PX20
  • Максимальний коефіцієнт розподілу 1:64

Специфікація порту PON:
  • Дальність Передачі 20KM
  • Швидкість порту EPON симетрична 1.25Gbps
  • Довжина хвилі TX 1490нм, RX 1310нм
  • З'єднувач SC/PC
  • Тип оптичного волокна 9/125 мкм SMF
  • Потужність TX 2 ~ 7dBm
  • Rx Чутливість -27dBm
  • Оптична потужність насичення -6dBm

   Управління:
  • Моніторинг стану портів та управління конфігурацією;
  • Конфігурація комутатора Layer2, така як VLAN, RSTP, IGMP, QOS і т.д.;
  • Функція управління EPON: авторизація DBA, ONU, ACL, QOS і т.д.;
  • Онлайн-конфігурація та управління ONU;
  • Керування користувачами;
  • Управління тривогами.

Security Management
  • Support IEEE802.1x, Radius, Tacacs
  • Support DHCP Snooping, DHCP Opiton82, IP Source Guard
  • Support Https,SSHv1/v2

Support IPv6
  • Support IPv6 Neighbor Discovery ,SLAAC Snooping
  • Support DHCPv6 Server,DHPCv6 Relay,DHCPv6 Snooping
  • Support IPV6 Static Route
  • Support IPV6 Dynamic Route Protocol: RIPng,OSPF6
  • Support MLD V1/V2
  • Support IPv6 ACL
  • Support IPv6 SNMP, Telnet, Https, SSH management

Layer 2:
  • Адреса 16K Mac;
  • Підтримка 4096 VLAN;
  • Підтримка VLAN VLAN та протоколу VLAN;
  • Підтримка тега VLAN/Un-tag, прозора передача VLAN;
  • Підтримка перекладу Vlan та QinQ;
  • Підтримка контролю бурі з урахуванням порту;
  • Ізоляція портів підтримки;
  • Обмеження швидкості порту підтримки;
  • Підтримка 802.1D та 802.1W;
  • Підтримка статичного LACP;
  • QOS на основі портів, VID, TOS та MAC-адрес;
  • список контролю доступу;
  • Управління потоком IEEE802.x;
  • Статистика та моніторинг стабільності портів;
  • Onu перемикач у тому же pon;

  Layer 3:
  • 1024 хост-маршруту;
  • 512 маршрутів підмережі;
  • 256 багатоадресних груп IP;

   EPON:
  • Підтримка обмеження швидкості на основі портів та управління пропускною спроможністю;
  • IEEE802.3ah;
  • Відстань передачі до 20 км;
  • Підтримка шифрування даних, multi-cast, порт VLAN, поділ, RSTP тощо;
  • Підтримка динамічного розподілу пропускної спроможності (DBA);
  • Підтримка автоматичного виявлення відкриття/зв'язку ONU/віддаленого оновлення програмного забезпечення;
  • Підтримка функції вимкнення живлення
  • Ізоляція портів підтримки між різними портами;
  • Підтримка ACL та SNMP для гнучкого конфігурування фільтра пакетів даних;
  • Спеціалізована конструкція для запобігання відмові системи для підтримки стабільної системи;
  • Підтримка розрахунку динамічної відстані онлайн;
  • Підтримка RSTP, IGMP проксі.

Інформація для замовлення
  • Ціна: 26 384 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner