Кошик
523 відгуків
+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин
Абонентський термінал ONU XPON 1GE+CATV V-SOL V2801D (Foxgate X2011ZR) (з вих. кабельн.ТВ), фото 2Абонентський термінал ONU XPON 1GE+CATV V-SOL V2801D (Foxgate X2011ZR) (з вих. кабельн.ТВ), фото 3Абонентський термінал ONU XPON 1GE+CATV V-SOL V2801D (Foxgate X2011ZR) (з вих. кабельн.ТВ), фото 4

Абонентський термінал ONU XPON 1GE+CATV V-SOL V2801D (Foxgate X2011ZR) (з вих. кабельн.ТВ)

  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: V2801D

1 164 

Показати оптові ціни
Абонентський термінал ONU XPON 1GE+CATV V-SOL V2801D (Foxgate X2011ZR) (з вих. кабельн.ТВ)
Абонентський термінал ONU XPON 1GE+CATV V-SOL V2801D (Foxgate X2011ZR) (з вих. кабельн.ТВ)В наявності
1 164 
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Абонентський термінал XPON 1GE + CATV 2801D V-SOL (чіп ZTE) - абонентський пристрій (ONU) в пасивних оптичних мережах як стандарту EPON так і GPON. Відповідає вимогам стандартів ITU-T G.984. ONU має один порт RJ-45 для підключення обладнання до локальної мережі, оптичний порт SC/PC для підключення до пасивної оптичної мережі, порт кабельного телебачення. Швидкість оптичного порту до 1Гбіт/с. Термінал сумісний з головними пристроями (OLT): ZTЕ, BDCOM, Huawei. У комплект постачання входить блок живлення 12В 0,5А.

Функціональні особливості:

Підтримка обмеження швидкості передачі;
Відповідає стандарту ITU-T G.984, IEEE802.3ah (EPON+GPON);
Відстань передачі до 20 км (-27 дБм);
Підтримка шифрування даних;
Підтримка DBA;
Захист від широкомовного шторму;
Підтримка обмеження потоку порту.
Підтримка VLAN;
Підтримка конфігурацій LLID, QoS;
Сигналізація про припинення подачі електроживлення.
Bridging або Routing ONU
Функція виявлення Rogue ONU
Підтримує керування потоком та придушення, виявлення петлі
Firewall: DDOS, Filtering Based on ACL/MAC/URL
O&M: WEB/TELNET/OAM(OMCI)/TR069
Підтримка управління IP;
Підтримка шейпінгу портів;
Підтримка Port Security;
Просте підключення до мережі PON;
Розміри, мм: 82х82х24;
Вага:   0,13 кг
Лазер типу "BOSA";
Абонентський термінал підтримує роботу в 2-х стандартах мереж PON: GPON (ITU-T G.984), EPON (IEEE802.3ah).

Оптичний інтерфейс:
1 G/EPON port(EPON PX20+ та GPON Class B+)
(SC/APC)
Receiving sensitivity: ?-28dBm
Transmitting optical power: 0~+4dBm
Transmission distance: 20KM
Wavelength Tx 1310nm, Rx 1490nm

LAN інтерфейс:
1x 10/100/1000Mbps auto adaptive Ethernet
interfaces Full/Half , RJ45 connector

CATV інтерфейс:
RF, optical power    : +2~-18dBm
Optical receiving wavelength: 1550±10nm
RF frequency range:     47~1000MHz
RF output impedance: 75 ohm
RF output level:  70dBuV(0~-15dBm)
AGC range: 0~-15dBm
MER: 32dB(-14dBm optical input)

LED
5, For Status of POWER/ LOS/ PON/ LAN/CATV


Комплектація:
абонентський термінал;
блок живлення DC 12V, 0,5А;
Упаковка. Детальніше: https://sealan.net.ua/p1128698694-abonentskij-terminal-onu.html
Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 164 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner