Кошик
542 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин
Абонентський термінал ONU XPON 1GE+1FE+CATV+WIFI V-SOL V2802GWT, фото 2Абонентський термінал ONU XPON 1GE+1FE+CATV+WIFI V-SOL V2802GWT, фото 3Абонентський термінал ONU XPON 1GE+1FE+CATV+WIFI V-SOL V2802GWT, фото 4

Абонентський термінал ONU XPON 1GE+1FE+CATV+WIFI V-SOL V2802GWT

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: V2802GWT

1 520 

Показати оптові ціни
Абонентський термінал ONU XPON 1GE+1FE+CATV+WIFI V-SOL V2802GWT
Абонентський термінал ONU XPON 1GE+1FE+CATV+WIFI V-SOL V2802GWTГотово до відправки
1 520 
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Абонентський термінал V-SOL 1GE + 1FE + WiFi + CATV XPON ONT відповідає вимогам операторів зв'язку FTTO (офісний), FTTD (настільний), FTTH (домашній), широкосмугового доступу SOHO, відеоспостереження та інших вимог. Він заснований на стабільній та ефективній технології Gigabit GPON, має високе співвідношення продуктивності та ціни, технологію Layer 2/3, інтегроване кабельне телебачення та гнучкість конфігурації. Пристрій надійний і простий в обслуговуванні, з гарантованим QoS для різних послуг та повністю відповідають технічним регламентам, таким як IEEE802.3ah, та технічним вимогам обладнання GPON.

особливості:

  • Dual Mode( can access gpon/epon olts ).
  • Plug and play, integrated auto detecting,auto configuration,and auto firmware upgrade technology.
  • Full compliance to IEEE 802.3ah specification and OAM function.
  • Support 802.11n 2T2R speed up to 300Mbps.
  • Додаткова технологія VLAN, DHCP Server і IGMP неспроможні multicast feature.
  • Advantage traffic management
  • Advanced Dynamic Bandwidth Allocation (DBA)
  • WAN port supports bridge або router mode.
  • Advanced L2 features QinQ VLAN & QoS support.
  • Support NAT, Firewall функція.
  • Support Console/ Telnet/ NMS management interface for ease of operation and maintenance.
  • Support 2K MAC address table.
  • Fully compatibility with OLT базується на Broadcom/PMC/Cortina chipset.

Характеристики:

  • PON інтерфейс 1 GPON connector, SC single-mode/single-fiber, downlink/uplink 1.25Gbps.
  • Довжина хвилі Tx1310nm, Rx 1490nm, CATV 1550nm.
  • LAN interface 1x 10/100/1000Mbps auto adaptive Ethernet interfaces and 1x 10/100M Full/Half. RJ45 connector.
  • RF interface 1 RF output interface.
  • WiFi Compliant with IEEE802.11b/g/n, 300Mbps, 2T2R.
  • Індикатори LED 7, For Status of POWER, LOS, REG, GE, FE, CATV та WiFi.
  • Живлення DC 12V/1A
  • Потужність споживання 8W
  • Розміри 158mm х 115mm х 33mm
  • Вага 0.4Kg
Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 520 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner