Кошик
605 відгуків
+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин
Абонентський термінал ONU POE XPON 1GE V-SOL V2801SD-1GPD (чіп ZTE), фото 2Абонентський термінал ONU POE XPON 1GE V-SOL V2801SD-1GPD (чіп ZTE), фото 3

Абонентський термінал ONU POE XPON 1GE V-SOL V2801SD-1GPD (чіп ZTE)

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: V2801SD-1GPD

779 ₴

Показати оптові ціни
Абонентський термінал ONU POE XPON 1GE V-SOL V2801SD-1GPD (чіп ZTE)
Абонентський термінал ONU POE XPON 1GE V-SOL V2801SD-1GPD (чіп ZTE)Готово до відправки
779 ₴
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Абонентський термінал XPON POE 1GE V2801SD-1GPD V-SOL (чіп ZTE)  є абонентським блоком (ONU) в пасивних оптичних мережах EPON і GPON. Відповідає вимогам стандартів ITU-T G.984.  ONU має один порт RJ-45 для підключення обладнання до локальної мережі абонента та оптичний порт SC/PC для підключення до пасивної оптичної мережі. Швидкість оптичного порту – до 1 Гбіт/с. Термінал сумісний з головними пристроями (OLT): ZTE, BDCOM, Huawei.  Особливістю цього пристрою є можливість його живлення як від адаптера живлення 12 вольт 0,5 А, що входить до комплекту, так і через  порт PoE Ethernet з напругою +12...24 вольт.

Функції:

Підтримка обмеження швидкості передачі даних;
Відповідає стандарту ITU-T G.984, IEEE802.3ah (EPON+GPON);
Відстань передачі до 20 км (-27 дБм);
Підтримка шифрування даних;
підтримка DBA;
Трансляція штормового захисту;
Підтримка попортового обмеження потоку.
підтримка VLAN;
Підтримка конфігурацій LLID, QoS;
Сигналізація при перебої подачі електроенергії.
Мост або маршрутизація ONU
Виявлення недобросовісного ONU
Підтримує контроль і придушення потоку, виявлення петлі
Брандмауер: DDOS, фільтрація на основі ACL/MAC/URL
O&M: WEB/TELNET/OAM(OMCI)/TR069
Підтримка управління IP;
Підтримка формування портів;
Підтримка безпеки портів;
Просте підключення до мережі PON;
Блок живлення PoE від 12 до 24 вольт
Розміри, мм: 82x82x25;
Лазер типу "BOSA";
Абонентський термінал підтримує роботу в 2-х мережевих стандартах PON: GPON (ITU-T G.984), EPON (IEEE802.3ah).
Вага: 85 гр
Обладнання:

абонентський термінал;
живлення постійного струму 12В, 0,5А;
Упаковки.
Інформація для замовлення
  • Ціна: 779 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner