Кошик
605 відгуків
+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин
впередназад
Концентратор OLT EPON 16port V1600D16 із двома БЖ V-SOL, фото 2Концентратор OLT EPON 16port V1600D16 із двома БЖ V-SOL, фото 3Концентратор OLT EPON 16port V1600D16 із двома БЖ V-SOL, фото 4Концентратор OLT EPON 16port V1600D16 із двома БЖ V-SOL, фото 5Концентратор OLT EPON 16port V1600D16 із двома БЖ V-SOL, фото 6

Концентратор OLT EPON 16port V1600D16 із двома БЖ V-SOL

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: V1600D16-2PS

57 400 ₴

Показати оптові ціни
Концентратор OLT EPON 16port V1600D16 із двома БЖ V-SOL
Концентратор OLT EPON 16port V1600D16 із двома БЖ V-SOLГотово до відправки
57 400 ₴
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Концентратор OLT EPON V-SOL V1600D16 (2 блоки живлення) – це нове, високопродуктивне рішення для EPON мереж. Відмінною рисою OLT комутатора є наявність WEB інтерфейсу, який надає практично весь функціонал для налаштування терміналу. V1600D16 має шістнадцять оптичних EPON портів, що враховуючи коефіцієнт розгалуження 1 до 64, дозволяє підключити до терміналу до 1024 абонентських терміналів. Дистанція, на яку фізично можна видалити ONU від терміналу, не повинна перевищувати 20 км. Оскільки технологія EPON є деревоподібною системою, з великими розгалуженнями, то варто відзначити, що логічна відстань, на якій термінал ефективно працюватиме з абонентськими пристроями, становить 60 км. PON порти працюють на стандартних довжинах хвиль (1490 нм на передачу / 1310 нм на прийом), а також у відповідність до стандартів EPON, працюють на симетричній швидкості 1.25 Gbps.

V1600D16 має 12 Uplink портів, чотири з яких є SFP портами, також присутні чотири гігабітні порти SFP, які дозволяють підвести до комутатора оптичну лінію. Інші 4 порти є Gigabit Ethernet портами, з підтримкою автоматичного визначення швидкості, що підключається пристрою.
Розробники впровадили WEB інтерфейс, який здатний полегшити як налаштування, так і саму діагностику та моніторинг як пристрою, так і мережі в цілому. Є програмне забезпечення EMS, яке дозволяє проводити моніторинг, налаштування, спостереження за працездатністю, рівнями сигналів, продуктивністю абонентських ONU, також надається можливість схематичного представлення EPON гілки із зазначенням дільників та абонентських ONU, та інтерактивним відображенням їх поточного стану. Як і в аналогічних пристроях, у цій моделі є функція автореєстрації ONU, автоматичного застосування шаблону під час реєстрації ONU.
Підтримка DHCP options 82.
відзначається призначення IP управління на абонентський ONU у відповідному управлінні VLAN. Є вбудований DHCP-сервер. Виробник заявляє працездатність у діапазоні температур від -10С до 55С.


Характеристики:
  • 1*10/100BASE-T AUX, 1* порт CONSOLE
  • Управління та моніторинг SNMP, Telnet та CLI
  • IGMP snooping;
  • 256 багатоадресних груп IP;
  • Розмір 442мм*320мм*44мм
  • Вага 6.5 кг
  • Електроживлення 2х 220VAC AC: 90 ~ 264V, 47/63Hz
  • Потужність 102 Вт

Uplink порти:
  • QTY 12
  • 8* GE RJ45 автоугода
  • 4* SFP 1GE
  • 4* SFP 10GE

Порт EPON:
  • QTY 16
  • Фізичний інтерфейс SFP слоти
  • Тип з'єднувача 1000BASE-PX20
  • Максимальний коефіцієнт розподілу 1:64
  • Специфікація порту PON:
  • Дальність Передачі 20KM
  • Швидкість порту EPON симетрична 1.25Gbps
  • Довжина хвилі TX 1490нм, RX 1310нм
  • З'єднувач SC/PC
  • Тип оптичного волокна 9/125 мкм SMF
  • Потужність TX 2 ~ 7dBm
  • Rx Чутливість -27dBm
  • Оптична потужність насичення -6dBm

Управління:
  • Моніторинг стану портів та управління конфігурацією;
  • Конфігурація комутатора Layer2, така як VLAN, RSTP, IGMP, QOS і т.д.;
  • Функція управління EPON: авторизація DBA, ONU, ACL, QOS і т.д.;
  • Онлайн-конфігурація та управління ONU;
  • Керування користувачами;
  • Управління тривогами.

Layer 2:
  • Адреса 16K Mac;
  • Підтримка 4096 VLAN;
  • Підтримка VLAN VLAN та протоколу VLAN;
  • Підтримка тега VLAN/Un-tag, прозора передача VLAN;
  • Підтримка перекладу Vlan та QinQ;
  • Підтримка контролю бурі з урахуванням порту;
  • Ізоляція портів підтримки;
  • Обмеження швидкості порту підтримки;
  • Підтримка 802.1D та 802.1W;
  • Підтримка статичного LACP;
  • QOS на основі портів, VID, TOS та MAC-адрес;
  • список контролю доступу;
  • Управління потоком IEEE802.x;
  • Статистика та моніторинг стабільності портів;

Layer 3Route:
  • 1024 хост-маршруту;
  • 512 маршрутів підмережі;
  • 256 багатоадресних груп IP;


EPON:
  • Підтримка обмеження швидкості на основі портів та управління пропускною спроможністю;
  • IEEE802.3ah;
  • Відстань передачі до 20 км;
  • Підтримка шифрування даних, multi-cast, порт VLAN, поділ, RSTP тощо;
  • Підтримка динамічного розподілу пропускної спроможності (DBA);
  • Підтримка автоматичного виявлення відкриття/зв'язку ONU/віддаленого оновлення програмного забезпечення;
  • Підтримка функції вимкнення живлення
  • Ізоляція портів підтримки між різними портами;
  • Підтримка ACL та SNMP для гнучкого конфігурування фільтра пакетів даних;
  • Спеціалізована конструкція для запобігання відмові системи для підтримки стабільної системи;
  • Підтримка розрахунку динамічної відстані онлайн;
  • Підтримка RSTP, IGMP проксі.


Умови зберігання та експлуатації:
Робоча температура -10~ 55
Температура зберігання -40~ 85
Робоча вологість 5% ~ 90% без конденсації
Інформація для замовлення
  • Ціна: 57 400 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner