Кошик
542 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин

Дільник оптичний 1x2 SC/UPC 3/97%, 0.9мм, куплер (Coupler FBT), волокно G657A, ValCord

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: FBT 3/97 0.9 SC/UPC

132 

Показати оптові ціни
Дільник оптичний 1x2 SC/UPC 3/97%, 0.9мм, куплер (Coupler FBT), волокно G657A, ValCord
Дільник оптичний 1x2 SC/UPC 3/97%, 0.9мм, куплер (Coupler FBT), волокно G657A, ValCordГотово до відправки
132 
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інформація для замовлення
  • Ціна: 132 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner