Кошик
644 відгуків
+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин

Патчкорд оптичний гібрид LC/UPC-FC/UPC 3мм SM 3м G657A ValCord

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: PCF-LC-FC-3

55 ₴

Показати оптові ціни
Патчкорд оптичний гібрид LC/UPC-FC/UPC 3мм SM 3м G657A ValCord
Патчкорд оптичний гібрид LC/UPC-FC/UPC 3мм SM 3м G657A ValCordГотово до відправки
55 ₴
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оптичний патч-корд LC/UPC – FC/UPC виготовлений із симплексного кабелю довжиною 3 метри та товщиною 3 мм.
Оболонка кабелю виготовлена з ПВХ, волокна G.657A
Одномодовий оптичний патч-корд ідеально підходить для підключення Ethernet-з’єднань 1G/10G/40G/100G.
Інформація для замовлення
  • Ціна: 55 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner