Кошик
599 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 17.06).

+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин
Модуль SFP+ 10G, 300м, WDM, 850нм, LC dual, DDM, TK-link, фото 2

Модуль SFP+ 10G, 300м, WDM, 850нм, LC dual, DDM, TK-link

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: SFP+850-300

494 ₴

Показати оптові ціни
Модуль SFP+ 10G, 300м, WDM, 850нм, LC dual, DDM, TK-link
Модуль SFP+ 10G, 300м, WDM, 850нм, LC dual, DDM, TK-linkГотово до відправки
494 ₴
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двоволоконний оптичний модуль з форм-фактором SFP+ для 10G Ethernet відповідає стандарту 10GBASE-SR/SW. Призначений для роботи в багатомодовому оптичному волокні (Multi mode fiber, MMF), максимальна дальність 300м, оптичний бюджет 5дБ, duplex LC конектор, відповідність рекомендаціямSFF-8431 Multisource Agreement (MSA).
Тип модуля
Двоволоконний
Швидкість модуля
10Gbps
Тип оптичного волокна
MMF
Довжина хвилі Tx, нм
850
Довжина хвилі Rx, нм
850
Оптичний бюджет, дБ
5
Потужність випромінювання, дБм
від -6 до -1
Чутливість приймача, дБм
-11
Максимально допустимий рівень, дБм
-1
Форм-фактор модуля
Модулі SFP+
Тип конектора модуля
LC
Максимальна відстань, км
0,3
Відстань передачі (діапазон), км
< 1

Інформація для замовлення
  • Ціна: 494 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner