Кошик
644 відгуків
+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин

Патчкорд оптичний гібрид LC/UPC- SC/UPC ---2мм--- SM 3м G657A ValCord

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: PCF-LC-SC-3-2mm

46 ₴

Показати оптові ціни
Патчкорд оптичний гібрид LC/UPC- SC/UPC ---2мм--- SM 3м G657A ValCord
Патчкорд оптичний гібрид LC/UPC- SC/UPC ---2мм--- SM 3м G657A ValCordГотово до відправки
46 ₴
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оптичний патч-корд LC/UPC-SC/UPC Simplex 3 метри виготовлений з використанням круглого кабелю з малодимною та безгалогеновою оболонкою (LSZH) діаметром 2 міліметри та одномодового (Single Mode) волокна виробництва американської компанії Corning. Патч-корди використовуються для комутації оптичних патч-панелей (ODF), коробок, розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: комутатори, комутатори, медіаконвертери.  Завдяки покриттю LSZH 3-метровий патч-корд LC/UPC-SC/UPC Simplex відповідає протипожежним стандартам і може використовуватися для побудови ВОЛС в серверних кімнатах і центральних офісах. Застосовано UPC полірування оптичного роз'єму.
Інформація для замовлення
  • Ціна: 46 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner