Кошик
642 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 19.07).

+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин
Абонентський термінал ONU XPON 1GE+4GE V-SOLV2804Z-4G (чіп ZTE), фото 2Абонентський термінал ONU XPON 1GE+4GE V-SOLV2804Z-4G (чіп ZTE), фото 3Абонентський термінал ONU XPON 1GE+4GE V-SOLV2804Z-4G (чіп ZTE), фото 4Абонентський термінал ONU XPON 1GE+4GE V-SOLV2804Z-4G (чіп ZTE), фото 5

Абонентський термінал ONU XPON 1GE+4GE V-SOLV2804Z-4G (чіп ZTE)

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: V2804Z-4G

1 050 ₴

Показати оптові ціни
Абонентський термінал ONU XPON 1GE+4GE V-SOLV2804Z-4G (чіп ZTE)
Абонентський термінал ONU XPON 1GE+4GE V-SOLV2804Z-4G (чіп ZTE)Готово до відправки
1 050 ₴
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
V2804Z-4G (XPON 4GE ONU) підтримує подвійний режим (XPON), він може бути застосований до середовища з широким діапазоном температур, а також має потужну функцію брандмауера.
V2804Z-4G (XPON 4GE ONU) відповідає вимогам операторів зв'язку до швидкості широкосмугового доступу FTTO (офіс), FTTD (Робочий стіл), FTTH (домашній), широкосмугового доступу SOHO, відеоспостереження та інших вимог та проектує продукти GPON/EPON Gigabit Ether. ONU засноване на гігабітній технології GPON/EPON, високонадійний та простий в обслуговуванні, з гарантованим QOS для різних служб. І він повністю відповідає технічним регламентам, таким як ITU-T G.984.x та IEEE802.3ah.SFP з приймачем з роз'ємом SC/PC

Параметри
Розмір 130мм*110мм*30мм (Д*Ш*В)
Умови експлуатації
• Робоча температура: 0 ~ 50°C
• Робоча вологість: 5 ~ 90% (без конденсації)
Умови зберігання • Температура зберігання: -30 ~ 60 °C
• Вологість при зберіганні: 5 ~ 90% (без конденсації)
Адаптер живлення DC 12V/1A, зовнішній адаптер живлення AC-DC
Джерело живлення ?12 Вт
Інтерфейси 4GE
Індикатори PWR, PON, LOS, LAN1~LAN4

Параметри інтерфейсів
Інтерфейс PON
• 1 порт XPON (EPON PX20 та GPON класу B )
• Одиночний режим SC, роз'єм SC/UPC
• Оптична потужність TX: 0 ~ 4 дБм
• Чутливість RX: -27 дБм
• Оптична потужність навантаження: -3 дБм (EPON) або -
8 дБм (GPON)
• Дальність передачі: 20 км
• Довжина хвилі: TX 1310nm, RX1490nm
Інтерфейс локальної мережі 4*GE , роз'єми RJ45 з автоматичним узгодженням

Функціональні дані
XPON Mode
Dual mode,Auto-access to EPON/GPON OLT
Uplink Mode
Bridging and Routing Mode
Abnormal
protection
Detecting Rogue ONU, Hardware Dying Gasp
Firewall
DDOS, Filtering Based on ACL/MAC/URL

Характеристики
Basic
- Support MPCP discover&register
- Support authentication Mac/Loid/Mac Loid
- Support Triple Churning
- Support DBA bandwidth
- Support auto-detecting, auto-configuration,
and auto firmware upgrade
- Support SN/Psw/Loid/Loid Psw
authentication
Alarm
- Support Dying Gasp
- Support Port Loop Detect
- Support Eth Port Los
LAN
- Support Port rate limiting
- Support Loop detection
- Support Flow control
- Support Storm control
VLAN
- Support VLAN tag mode
- Support VLAN transparent mode
- Support VLAN trunk mode (max 8 vlans)
- Support VLAN 1:1 translation mode(?8 vlans)
- Auto VLAN detection
Multicast
- Support MLD
- Support IGMPv1/v2/Snooping
- Max Multicast vlan 8
- Max Multicast Group 64
QoS
- Support 4 queues
- Support SP and WRR
- Support 802.1P
L3
- Support IPv4/IPv6
- Support DHCP/PPPOE/Static IP
- Support Static route
- Support NAT
Management
- Support CTC OAM 2.0 та 2.1
- Support ITUT984.x OMCI
- Support TR069/WEB/TELNET/CLI
Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 050 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner