Кошик
642 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 19.07).

+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин
Абонентський термінал ONU POE XPON 4GE C-DATA 48V FD514GB-PRX (чіп ZTE), фото 2

Абонентський термінал ONU POE XPON 4GE C-DATA 48V FD514GB-PRX (чіп ZTE)

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: FD514GB-PRX

1 344 ₴

Показати оптові ціни
Абонентський термінал ONU POE XPON 4GE C-DATA 48V FD514GB-PRX (чіп ZTE)
Абонентський термінал ONU POE XPON 4GE C-DATA 48V FD514GB-PRX (чіп ZTE)Готово до відправки
1 344 ₴
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Абонентський термінал FD514GB-PFX 4GE+PSE PFX від компанії CDATA є одним із оптичних мережевих пристроїв XPON, спроектованих відповідно до вимог мережі широкосмугового доступу.
Цей пристрій підтримує роботу в режимі EPON та GPON.
Термінал FD514GB-PFX 4GE+PSE PFX автоматично перемикається у відповідний режим PON, визначаючи локальний режим OLT для завершення адаптивного доступу до GPON або EPON.
Термінал виконаний у металевому корпусі чорного кольору, на передній панелі знаходиться PON порт (роз'єм SC/APC), 4 порти 10/100/1000М Ethernet та роз'єм для підключення живлення.
Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 344 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner