Кошик
605 відгуків
+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин
Концентратор OLT GPON 1port V1600GS (c SFP C+++) з одним БЖ V-SOL, фото 2Концентратор OLT GPON 1port V1600GS (c SFP C+++) з одним БЖ V-SOL, фото 3Концентратор OLT GPON 1port V1600GS (c SFP C+++) з одним БЖ V-SOL, фото 4Концентратор OLT GPON 1port V1600GS (c SFP C+++) з одним БЖ V-SOL, фото 5

Концентратор OLT GPON 1port V1600GS (c SFP C+++) з одним БЖ V-SOL

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: V1600GS

14 350 ₴

Показати оптові ціни
Концентратор OLT GPON 1port V1600GS (c SFP C+++) з одним БЖ V-SOL
Концентратор OLT GPON 1port V1600GS (c SFP C+++) з одним БЖ V-SOLГотово до відправки
14 350 ₴
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ведучий у галузі однопортовий GPON OLT
Підходить для малих та середніх підприємств
Високошвидкісне оптоволоконне покриття – гігабітне оптичне волокно покриває парки підприємства, а надшвидкісний WiFi охоплює кожен куточок.
Легка вага при високій продуктивності
Проста установка економить інвестиції
Централізоване управління та Plug & Play - мережа PON для малих та середніх підприємств
Застосовується до FTTH, SOHO, офісів малого бізнесу та інших гнучких сценаріїв застосування.
Реконструкція мережі орендного житла - підходить для реконструкції мережі орендного житла, здатна адаптуватися до різних умов та потреб.

Характеристики

GPON Function
- Tcont DBA
- Gemport traffic
- In compliant with ITU-T984.x standard
- Up to 20KM transmission Distance
- Support data encryption, multi-cast, port
VLAN, separation, etc
- Support ONT auto-discovery/link
detection/remote upgrade of software
- Support VLAN division and user
separation to avoid broadcast storm
- Support power-off alarm function, easy for
link problem detection
- Support broadcasting storm resistance
function
Dimension (L*W*H)
- 210mm*173mm*43.6mm
Weight
- Net weight of single power: 1.07kg
Power Adapter
- DC 12V/2A
- AC 85~264V, 47/60Hz(Default)
Working Temperature
- 0?C ~+55?C
Storage Temperature
- -40~+85?C
Relative Humidity
- 10~85% (non-condensing)
Management Function
- Telnet,CLI,WEB;
- Port Status monitoring and configuration
management
- Online ONTconfiguration and management
- User management
- Alarm management
Layer2 Switch
- 1K Mac address
- Support 4096 VLANs
- Support port VLAN
- Support VLAN tag/Un-tag, VLAN
transparent transmission
- Support storm control based on port
- Support port isolation
- Support port rate limitation
- Support 802.1D and 802.1W
- Access control list
- IEEE802.x flowcontrol
- Port stability statistic and monitoring
               
Item
V1600GS
               Chassis
Rack
1U
               Uplink Port
QTY
3
               RJ45(GE)
2
               SFP(GE)/SFP+(10GE)
1
               GPON Port Specification
QTY
1
               Fiber Type
9/125?m SM
               Connector
SC/UPC, Class C++/Class C+++
               GPON port speed
Upstream 1.244Gbps, Downstream 2.488Gbps
               Wavelength
TX 1490nm, RX 1310nm
               Max splitting ratio
1:128
               Transmission Distance
20KM
               Management Ports
1*CONSOLE port
               Backplane Bandwidth (Gbps)
16
               Port Forwarding Rate(Mpps)
23.808
               Management Mode
Console/WEB/Telnet/CLI
               Lightning protection level
Power supply
4KV
               Device Interface
1KV
Інформація для замовлення
  • Ціна: 14 350 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner