Кошик
542 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин
впередназад
Зварювальний апарат Signal Fire AI-9, фото 2Зварювальний апарат Signal Fire AI-9, фото 3Зварювальний апарат Signal Fire AI-9, фото 4Зварювальний апарат Signal Fire AI-9, фото 5Зварювальний апарат Signal Fire AI-9, фото 6Зварювальний апарат Signal Fire AI-9, фото 7Зварювальний апарат Signal Fire AI-9, фото 8

Зварювальний апарат Signal Fire AI-9

  • Немає в наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: AI-9

0,01 

Показати оптові ціни
Зварювальний апарат Signal Fire AI-9
Зварювальний апарат Signal Fire AI-9Немає в наявності
0,01 
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Живлення
Вхід AC100-240V 50/60HZ, вихід DC13.5V/4A
Тип
зварювальний апарат для оптоволокна
Розміри (ШxВxГ)
135 x 198 x 122 мм (сварочник) 270 x 237 x 293 мм (бокс)
Робоча вологість
0% ~ 95%, без конденсата
Робоча температура
от - 15? до +50?
Додаткова інформація
Зварювання — 5 сек, термоусадка — 15 сек, дисплей 5.1" кольоровий TFT, вбудоване освітлення, унікальний бокс з інструментами та табуретом у комплекті, заряджання телефона
Метод вирівнювання
автоматичне за серцевиною/болічкою та ручне
Кількість зварювань під час живлення від батареї
240
Типи зварюваних волокон
SM(G.652&G.657), MM(G.651), DS(G.657), NZDS(G.655Ѓj
Довжина зачищення волокон, мм
8-16 мм
Середні втрати в місці зварювання
0,025 дБ (SM), 0,01 дБ (MM) 0,04 дБ (DS/NZDS)
Діаметр волокна
80-150 мкм
Коефіцієнт відбиття, дБ
60 дБ
Метод оцінки втрат зварювання
на серцівині та оболонці
Кількість результатів зварювання, що зберігаються
необмежена, у хмарі
Перегляд місця зварювання
збільшення X/Y: 150 разів, X або Y:300 разів
Типи термоусадкових трубок
60/50/40/25 мм
Перевірка механічної міцності місця зварювання
є, 2N
Вага
2,08 кг-зваричник із батареєю, 7,1 кг — повний комплект
Виробник
Signal Fire

Опис
час зварювання — 5 секунд;
час термоусадки — 15 секунд;
містка батарея, одного заряду вистачає приблизно на 200 зварювань;
зручна конструкція, якісні деталі;
вбудований візуальний локатор дефектів (VFL);
вбудований вимірювач оптичної потужності;
"розумний замок" — можливість заблокувати апарат від несанціонованих робіт на ньому;
безплатна заміна після 50 000 зварювань.
 
Зварювальний апарат Signal Fire AI-9 призначений для монтажників ВОЛС, будувальних як магістральні лінії, так і PON, або кінцевих абонентів, що під'єднують. Забезпечує моніторинг якості зварювання за допомогою візуального локатора дефектів і вимірювача оптичної потужності. Апарат простий у настроюванні й експлуатації. 
Керамічні тримачі оптоволокна. Центрування по осердю
Молоток і V-подібна ковадло зварювального апарату Signal Fire AI-9 зроблені з кераміки. Кераміка має більшу твердість, ніж метал. Вона набагато довговічніша та стійкіша до високих температур.
Тримачі багатофункціональні: може використовуватися одномодове, багатокодове волокно, пігтейли, волокно без оболонки, у гумовій ізоляції, багатоволоконні кабелі.
У зваричниках Signal Fire використовується технологія центрування волокна по осердю. Шість моторів і автофокус забезпечують високу точність зведення волокон в автоматичному режимі.
Зварювальний апарат Signal Fire AI-9 обладнаний кольоровим TFT екраном 5,1 дюйма з роздільною здатністю 800х480 і 300-кратним збільшенням фокусування. Завдяки гарному збільшенню зручно контролювати якість зварювання волокна. 
Знімна батарея 7800 мА·год
Одного заряду батареї в AI-9 вистачає приблизно на 200 зварювань із термоусадкою.
Батарея витягується одним натисканням.
Час заряду батареї — менш ніж 3,5 години.
Вбудована перевірка якості зварювання 
У Signal Fire AI-9 додатково вбудовані вимірювач оптичної потужності та VFL 15 мВт (візуальний локатор дефектів). 
Якісні деталі
Зварювальний апарат зроблений із використанням якісних матеріалів і комплектуючих. Корпус виготовлений з авіаційного алюмінію.
Пристрій відповідає всім стандартам зварювання й експлуатації оптичного волокна 802.3z, 1000BaseLX і 1000BaseSX.
Зварювальні апарати Signal Fire пройшли міжнародну сертифікацію CE FCC ROHS ISO9001, — свідчить про високу якість продукції.
Можливість заряджати телефон
Під'єднати телефон до апарату для зварювання оптичного волокна можна через Bluetooth. Це робиться для настроювання, контролю й адміністрування Signal Fire AI-9.
Є можливість заряджати телефон від зварювального апарату — в AI-9 для цього є спеціальний блок із роз'ємом USB. 
Signal Fire AI-9 можливість заряджати телефон від USB 
Smart lock — "розумний замок"
Зварювальний апарат для оптоволокна Signal Fire AI-9 має унікальну функцію Smart Lock. Завдяки "розумному замку" ви можете задати: 
розклад роботи, початок і кінець робочого дня;
максимальна кількість зварювань до блокування апарата;
сукупність розкладу та числа зварювань.
Такі параметри дають змогу контролювати використання зварювального апарату, безпечно передати його в оренду, а також заблокувати в разі крадіжки.
Усі настроювання, зокрема блокування, робляться за допомогою спеціального застосунка на смартфоні. Ви можете зробити свій телефон  "основним", прив'язавши його до апарата. Керування з "прив'язаного" телефона матиме найвищий пріоритет, з інших смартфонів скасувати блокування буде не можна. 
Зручний бокс із табуретом і все необхідне в комплекті
Апарат постачається в міцному боксі з висувним майданчиком для сколівника та відділенням для зберігання інструментів.
До комплекту постачання входить необхідний інструмент, зокрема якісний скольювач і набір запасних електродів, що трапляється вкрай рідко в інших виробників.
Бокс сконструйований так, що може слугувати зручною підставкою для апарату під час зварювання — зварювальний не потрібно виймати з боксу для роботи.
До комплекту входить табурет для монтажника, розрахований на вагу до 100 кг. 
Технічні характеристики Signal Fire AI-9
Используемые волокна: CM(G.652, G.657), MM(G.651), DS(G.657), NZDS(G.655),
Загасання: SM — 0.025dB, MM — 0.01dB, DS- 0.04dB, NZDS — 0.04dB,
Зіставлення оптичних волокон по осердю з автофокусом,
Ручне настроювання/підстроювання співвідношення волокон,
Нагрівання камери для термоусадки 15 сек,
Час зварювання 5 сек,
Промисловий 4-ядерний процесор забезпечує зварюванню велику швидкість роботи, найкращі показники на ринку,
Контроль у реальному часі калібрування та функції ARC,
Екран TFT 5,1 дюйм кольоровий,
Оновлення програмного забезпечення через Bluetooth,
Синхронізація з телефоном через Bluetooth,
Синхронізація з хмарою,
Вбудований знімний акумулятор на 7800 мА, час заряджання не більш ніж 3,5 години,
Кількість пайок із термоусадкою на одному заряді батареї 200,
Електроди розраховані на 3 000 сварок,
Після 50 000 зварювань екран рекомендується міняти,
Підтримуваний розмір волокна 80 — 150 мкм,
Допустимий розмет обплетення 100 — 1000 мкм,
Живлення: вхідна напруга АС 100-240В, 50/60Гц, вихідна напруга DC 13,5В 4А,
Робоча температура -15 °C - +50 °C, за вологості повітря не більш ніж 95% (без конденсату),
Можна заряджати телефон через USB,
Є можливість керувати пристроєм за допомогою смартфонану базі Android/IOS, з попередньо встановленим застосунком від виробника,
Зберігання необмеженої кількості записів у хмарному сховищі.
 
Вага та габаритні розміри такі самі, як і в попередників. Вага самого апарата з акумулятором 2,08 кг, без акумулятора 1,6 кг. Бокс із апаратом і інструментами важить 7,1 кг.
Габаритні та транспортувальні розміри:
Гарантія — 2 роки
Інформація для замовлення
  • Ціна: 0,01 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner