Кошик
605 відгуків
+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин

Дільник оптичний SC/APC 1x12, 0.9мм, сплітер (Splitter PLC) волокно G657A ValCord

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: PLC 1x12 0.9 SC/APC

533 ₴

Показати оптові ціни
Дільник оптичний SC/APC 1x12, 0.9мм, сплітер (Splitter PLC) волокно G657A ValCord
Дільник оптичний SC/APC 1x12, 0.9мм, сплітер (Splitter PLC) волокно G657A ValCordГотово до відправки
533 ₴
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планарний дільник PLC (Planar Lightwave Circuit) використовують при побудові пасивних оптичних мереж (PON), служить для рівномірного поділу сигналу між обладнанням. Він є одним з головних компонентів мережі PON, який дозволяє підключати кінцеву точку (клієнт) і головну (провайдер) без додаткового активного обладнання
Дані про пристрій:
Дільник (Splitter) PLC 1x12 SC/APC оснащений конекторами SC з типом полірування APC. Поділ сигналу йде з 1 вхідного сигналу на 12 вихідних. Планарні дільники мають більш стабільні та точні дані щодо характеристик, що дозволяє досягати меншого загасання на порт. Також працюють у широкому діапазоні хвиль 1260нм - 1650нм, завдяки цьому збільшують можливість легкого масштабування PON мереж.
Характеристики Дільник (Splitter) PLC 1x12 SC/APC:
Тип дільника
PLC
Поділ
1x12
Тип конектора
SC/APC
Робоча довжина хвилі
1260 ~ 1650 нм
Внесені втрати (Insertion Loss)
12.2 дБ/12.5 дБ макс
Рівномірність (Uniformity)
1.2 дБ макс.
Втрати від зміни поляризації (PDL)
0.3 дБ макс.
Втрати від зміни температури (TDL)
0.5 дБ макс.
Поворотні втрати (Return Loss)
55 дБ (APC)
Спрямованість (Directivity)
55 дБ
Робоча температура
від -40 до +85 °С
Тип корпусу
міні-корпус
Інформація для замовлення
  • Ціна: 533 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner