Кошик
605 відгуків
+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин
Концентратор OLT GPON 8port V1600G1-B із двома БЖ V-SOL, фото 2Концентратор OLT GPON 8port V1600G1-B із двома БЖ V-SOL, фото 3Концентратор OLT GPON 8port V1600G1-B із двома БЖ V-SOL, фото 4

Концентратор OLT GPON 8port V1600G1-B із двома БЖ V-SOL

  • Немає в наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: V1600G1-B-2PS

0,01 ₴

Показати оптові ціни
Концентратор OLT GPON 8port V1600G1-B із двома БЖ V-SOL
Концентратор OLT GPON 8port V1600G1-B із двома БЖ V-SOLНемає в наявності
0,01 ₴
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Концентратор (оптичний лінійний термінал) V-SOL V1600G1-B (2 блоки живлення)розмірами 1U для монтажу в 19" стійку обладнаний 4-ма гігабітними Ethernet, 2-ма GE SFP, 2-ма 10GE SFP+ портами (uplink) та 8-ма оптичними OLT GPON портами (downstream). Дистанція ONU від терміналу, не повинна перевищувати 20 км.OLT можуть використовуватися для Triple-Play, VPN, систем IP-відеоспостереження, корпоративної локальної мережі і т.д.
PON порти працюють на стандартних довжинах хвиль (1490 нм на передачу / 1310 нм на прийом), а також у відповідність до стандартів GPON, працюють на швидкостях 1.25 Gbps (upload) і 2.5Gbps (download).
Програмне забезпечення EMS дозволяє проводити моніторинг, налаштування, спостереження за працездатністю, рівнями сигналів, продуктивністю абонентських ONT, також надається можливість схематичного представлення GPON гілки із зазначенням дільників та абонентських ONT, та інтерактивним відображенням їх поточного стану.
Є функція автореєстрації ONT, автоматичного застосування шаблону під час реєстрації ONT.


Відповідає стандарту ITU-T G984/G.988
Підтримка статичного маршруту RIP v1/v2, OSFP v2
Зручне керування EMS / Web / Telnet / CLI
Стиль командного рядка CLI аналогічний основним виробникам
Працює з будь-якою маркою абонентських терміналів
Висота 1U 
Характеристики:

Item
V1600G1-B
Chassis
Rack
1U 19 inch standard box
 
 
1G/10G
Uplink Port
QTY
8
Copper 10/100/1000M auto-negotiation
4
SFP 1GE
2
SFP+ 10GE
2
 
GPON Port
QTY
8
Physical Interface
SFP Slot
Connector Type
Class C+
Max splitting ratio
1:128
Management Ports
1*10/100BASE-T out-band port, 1*CONSOLE port
 
 
 
PON Port Specification(Class C+ module)
Transmission Distance
20KM
GPON port speed
Upstream 1.244G
Downstream 2.488G
Wavelength
TX 1490nm, RX 1310nm
Connector
SC/UPC
Fiber Type
9/125мm SMF
TX Power
+4.5  +10dBm
Rx Sensitivity
-30dBm
Saturation Optical Power
-12dBm
Dimension(L*W*H)
442*220*43.6mm
Weight
3.1kg
AC Power Supply
AC:100- 240V, 47/63Hz
DC Power Supply(DC:-48V)
v
Double Power Module Hot Backup
v
Power Consumption
45W
 
O p e r a t i n g Environment
Working Temperature
0  -   +50 С
Storage Temperature
-40 - +85  С
Relative Humidity
5 - 90%(non-cond)

Management Mode
  • SNMP,Telnet,CLI,WEB,SSH v1/v2;
Management
  • Fan Group Control;
  • Port Status monitoring and configuration management;
  • Online ONT configuration and management;
  • User management;
  • Alarm management;
Layer 2
  • 16K Mac address;
  • Support 4096 VLANs;
  • Support port VLAN and protocol VLAN;
  • Support VLAN tag/Un-tag ,VLAN transparent transmission;
  • Support VLAN translation and QinQ;
  • Support storm control based on port;
  • Support port isolation;
  • Support port rate limitation;
  • Support 802.1D and 802.1W;
  • Support static LACP,Dynamic LACP;
  • QoS based on port, VID, TOS and MAC address;
  • Access control list;
  • IEEE802.x flow control;
  • Port stability statistic and monitoring;
Multicast
  • IGMP snooping;
  • 1024 IP Multicast Groups
DHCP
  • DHCP server,DHCP relay,DHCP snooping;
  • DHCP option82;
Layer 3
  • ARP proxy,2048 hardware Host Routes,2048 hardware Subnet Routes;
  • Support 802.1X,Radius,Tacacs+;
  • Support IP source guard;
  • Support static route;
  • Optional Support Dynamic route RIP v1/v2,RIPng;
  • Optional Support OSPF v2/v3;
IPv6
  • Support NDP;
  • Support IPv6 Ping,IPv6 Telnet,IPv6 routing;
  • Support ACL based on source IPv6 address, destination IPv6 address,L4 port, protocol type, etc;
  • Support MLD v1/v2 snooping(Multicast Listener Discovery snooping);
GPON Function
  • Tcont DBA;
  • Gemport traffic;
  • In compliant with ITUT984.x standard;
  • Up to 20KM transmission Distance;
  • Support data encryption, multi-cast, port VLAN, separation, RSTP, etc;
  • Support ONT auto-discovery/link detection/remote upgrade of software;
  • Support VLAN division and user separation to avoid broadcast storm;
  • Support power-off alarm function, easy for link problem detection;
  • Support broadcasting storm resistance function;
  • Support port isolation between different ports;
  • Support ACL and SNMP to configure data packet filter flexibly;
  • Specialized design for system breakdown prevention to maintain stable system;
  • Support RSTP,IGMP Proxy;
Інформація для замовлення
  • Ціна: 0,01 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner