Кошик
605 відгуків
+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин

Пігтейл оптичний pigtail SC/UPC, SM, 0.9мм 1.5м, Valcord

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: PGF-SCUPC

18 ₴

Показати оптові ціни
Пігтейл оптичний pigtail SC/UPC, SM, 0.9мм 1.5м, Valcord
Пігтейл оптичний pigtail SC/UPC, SM, 0.9мм 1.5м, ValcordГотово до відправки
18 ₴
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Даний оптичний пігтейл являє собою симплексний відрізок оптичного кабелю, кінець з одного боку конектором SC/UРС.

  • Тип та діаметр волокна - одномодове, 9/125 мкм, G.657.А (з малими втратами на вигинах);
  • Внесені втрати, дБ
Інформація для замовлення
  • Ціна: 18 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner