Кошик
605 відгуків
+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин

Патчкорд оптичний гібрид FC/UPC-SC/UPC 3мм SM 1м G657A ValCord

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: PCF-FC-SC-1

45 ₴

Показати оптові ціни
Патчкорд оптичний гібрид FC/UPC-SC/UPC 3мм SM 1м G657A ValCord
Патчкорд оптичний гібрид FC/UPC-SC/UPC 3мм SM 1м G657A ValCordГотово до відправки
45 ₴
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
. Патчкорд гібридний FC/UPC - SC/UPC SM 1 метр призначений для підключення функціональних блоків оптичного телекомунікаційного обладнання між собою та до оптичного розподільного обладнання (кросу). Оптичний патчкорд FC/UPC - SC/UPC є відрізком дуплексного оптичного кабелю довжиною 1 метр і зовнішнім діаметром 3 мм, кінець з одного боку конекторами FC і SC - з іншого, тип полірування - UPC (Ultra Physical Contact).

Перевагою патчкордів FC-SC є надійність роз'ємного з'єднання та малий рівень прямих втрат
Інформація для замовлення
  • Ціна: 45 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner