Кошик
605 відгуків
+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин

Дільник оптичний SC/UPC 1x24, 0.9мм, сплітер (Splitter PLC) волокно G657A ValCord

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: PLC 1x24 0.9 SC/UPC

861 ₴

Показати оптові ціни
Дільник оптичний SC/UPC 1x24, 0.9мм, сплітер (Splitter PLC) волокно G657A ValCord
Дільник оптичний SC/UPC 1x24, 0.9мм, сплітер (Splitter PLC) волокно G657A ValCordГотово до відправки
861 ₴
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Засновані на унікальній хвильовій технології іонного обміну в скловолокні, планарні оптичні дільники є компактними і надійними пристроями для поділу потужності оптичного сигналу, також вони мають дуже низькі втрати і PDL (поляризаційно залежні втрати), відмінну рівномірність каналів при широкому робочому діапазоні довжин хвиль.

Переваги:
  • Висока надійність та стабільність
  • Низькі втрати, що вносяться
  • Ультра-широка смуга пропускання (1250 нм ? 1650 нм)
  • Нечутливість до поляризації
  • Чудова рівномірність каналів.
Інформація для замовлення
  • Ціна: 861 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner