Кошик
542 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин
Дільник оптичний SC/APC 1x16, 0.9мм, сплітер (Splitter PLC) волокно G657A ValCord, фото 2

Дільник оптичний SC/APC 1x16, 0.9мм, сплітер (Splitter PLC) волокно G657A ValCord

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: PLC 1x16 0.9 SC/APC

400 

Показати оптові ціни
Дільник оптичний SC/APC 1x16, 0.9мм, сплітер (Splitter PLC) волокно G657A ValCord
Дільник оптичний SC/APC 1x16, 0.9мм, сплітер (Splitter PLC) волокно G657A ValCordГотово до відправки
400 
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PLC спліттер 1х16 SC/APC, на 1260-1650 нм, кінець роз'ємами SC/APC , одномод.

Технічні характеристики:
  • тип волокна G.657;
  • виконання мінімодуль;
  • довжина кожного плеча місця з'єднання 1-1.5 м;
  • робочі довжини хвиль: 1260-1650 нм.;
  • кабель у первинному покритті – 250 мкм;
  • кабель у вторинному покритті – 900 мкм;
  • габаритні розміри: 60х12x4 мм.

Інформація для замовлення
  • Ціна: 400 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner