Кошик
605 відгуків
+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин
Абонентський термінал ONU GPON 1GE HUAWEI EchoLife 8310M used без БЖ (ONT), фото 2

Абонентський термінал ONU GPON 1GE HUAWEI EchoLife 8310M used без БЖ (ONT)

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 8310m refurb

369 ₴

Показати оптові ціни
Абонентський термінал ONU GPON 1GE HUAWEI EchoLife 8310M used без БЖ (ONT)
Абонентський термінал ONU GPON 1GE HUAWEI EchoLife 8310M used без БЖ (ONT)Готово до відправки
369 ₴
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
БУ абонентський GPON 1GE термінал Huawei EchoLife HG8310M гарний стан, гарантія 3 місяці

Блок живлення в комплект не входить і замовляється окремо за необхідності у розділі Абонентські термінали ONU/ONT -> EPON ONU

Частота передачі 1310 нм
Частота прийому 1490 нм
Тип конектора SC/UPC
Швидкість локального порту 10/100/1000 Мбіт.
Швидкість оптичного порту 1.25 Гбіт/с (US)/ 2.5 Гбіт/с (DS)
Дальність передачі 20 км
Чутливість ~ -30 дБм
Технологія GPON
Клас випромінювача С
Тип штекера живлення NP-117A (5.5 x 2.5 мм)
802.1Q tag VLAN
Режим VLAN transparent/VLAN translation/VLAN trunk
Аутентифікація на базі серійного номера та пароля
Автовизначення VLAN
Безпека:
Шифрування AES
Фільтрування пакетів на базі VLAN
Управління:
Веб-утиліта налаштування,
Підтримка OMCI та Telnet,
Доменне ім'я для входу до веб-утиліти,
Повернення до заводських налаштувань за допомогою кнопки Reset або через веб-утиліту,
Статистика в реальному часі
Діагностика оптоволоконного кабелю
Додаткові можливості:
Пряма корекція помилок (FEC) для вхідного та вихідного трафіку, динамічний
контроль пропускної спроможності (DBA), підтримка NSR/SR,
5 рівнів T-CONT, 4095 віртуальних портів методу інкапсуляції GEM,
Сервісна інформація, Dying Gasp,
Terminal Silent механізм
Енергозбереження згідно стандарту 802.3az EEE
IGMP:
IGMP v2/v3
IGMP Snooping/Proxy
Вага Вага: 0.15 кг
Відповідність стандарту IEEE802.3ah
Тип процесора HUAWEI
Бездротовий зв'язок WIFI Ні
Захист SHTORM Так
Захист LOOP DETECT Так
Веб інтерфейс Так
Живлення 12V DC, хв. 0.5A
Потужність 3 Вт

Характеристики
Основні
СтанВживані
Інформація для замовлення
  • Ціна: 369 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner