Кошик
642 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 19.07).

+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин
Модуль SFP+ 10G, 10км, WDM, LC, 1270нм, DDМ, TK-link, фото 2

Модуль SFP+ 10G, 10км, WDM, LC, 1270нм, DDМ, TK-link

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: SFP+WDM-1270-10

819 ₴

Показати оптові ціни
Модуль SFP+ 10G, 10км, WDM, LC, 1270нм, DDМ, TK-link
Модуль SFP+ 10G, 10км, WDM, LC, 1270нм, DDМ, TK-linkГотово до відправки
819 ₴
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модуль SFP+ 10G, 10 km, WDM, LC, 1270нм, DDM TK-Link

Характеристики:
  • Supports 9.95Gb/s to 10.3Gb/s data rates
  • Simplex LC Connector Bi-Directional SFP+ Optical Transceiver
  • Single 3.3V Supply
  • Up to 10KM на 9/125um SMF
  • A:1270nm DFB Laser transmitter,1330nm receiver
  • B:1330nm DFB Laser transmitter,1270nm receiver
  • Compliant with IEEE 802.3ae 10GBASE-LR та 10GBASE-LW
  • SFP+ MSA SFF-8431 Compliant
  • Digital Diagnostic SFF-8472 Compliant
  • RoHS compliant and Lead Free
  • Operating case temperature:
  • Standard: 0 ~ 70 °C
Інформація для замовлення
  • Ціна: 819 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner