Кошик
523 відгуків
+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин

Патчкорд оптичний SC/UPC-SC/UPC 3мм SM 0.5м G657A ValCord

  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: PCF-SCUPC-SCUPC-0.5

27 

Показати оптові ціни
Патчкорд оптичний SC/UPC-SC/UPC 3мм SM 0.5м G657A ValCord
Патчкорд оптичний SC/UPC-SC/UPC 3мм SM 0.5м G657A ValCordВ наявності
27 
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
+380 (98) 418-88-51
Viber, Telegram
  • +380 (99) 418-88-51
  • +380 (63) 418-88-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC ValCord (симплексний, одномодовий). Довжина 0.5 метра

  • Тип оптичного роз'єму SC/UPC;
  • Тип оптичного волокна SM 9/125;
  • Робоча довжина хвилі, нм – 1310 -1550;
  • Діаметр кабелю 3 мм;
  • Типові втрати, що вносяться не більше 0,25 дБ;
  • Зворотні втрати щонайменше 50 дБ;
  • Гарантована кількість циклів комутації - 1000.

Інформація для замовлення
  • Ціна: 27 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner