Кошик
644 відгуків
+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин

Foxconn і Vingroup об'єднаються для створення електромобіля

Foxconn і Vingroup об'єднаються для створення електромобіля

Foxconn, найбільший у світі контрактний складальник побутової електроніки, в тому числі продукції Apple, почав переговори з найбільшим в'єтнамським конгломератом Vingroup про спільну роботу в галузі електричного автотранспорту.

Представник Vingroup підтвердив отримання пропозиції від Foxconn, але сказав, що поки немає конкретних домовленостей. Як повідомило агентство Reuters, Foxconn запропонувала придбати виробничі лінії, що належать VinFast, автомобільного підрозділу Vingroup. Але VinFast має намір зберегти свій бізнес у цій сфері.

«Foxconn розглядає електромобілі як новий багатообіцяючий драйвер зростання для компанії, — говорить Кріс Робінсон, старший аналітик Lux Research. — Вона розробила технологічну платформу, на основі якої інші фірми можуть створювати автомобілі. Використання існуючої платформи дозволить VinFast швидше вийти на ринок і витратити менше часу і грошей на розробку силової установки».

Таким чином, угода між Foxconn і Vingroup могла б зробити кожну з компаній більш конкурентоспроможною на швидко зростаючому ринку електромобілів. Співробітництво, ймовірно, буде взаємовигідною, оскільки обидві фірми вже знайомі з розробкою електричних моделей.

Так, Foxconn в минулому місяці підписала меморандум про взаєморозуміння з що базується в Лос-Анджелесі стартапом Fisker. Угода передбачає продаж 250 тисяч електричних автомобілів в Китаї, Індії, Європі і Північній Америці.

Раніше Foxconn брала участь у створенні електромобілів спільно з Fiat Chrysler Automobiles, Geely та іншими автовиробниками. Зараз компанія, річний обсяг продажу якої дорівнює 172,8 мільярда доларів, поставила перед собою мету зайняти 10% світового ринку електромобілів в період з 2025 з 2027 рік.

VinFast про намір вийти на ринок електромобілів повідомила в січні цього року. Вона анонсувала відразу три электрокроссовера, які, як заявляється, по можливостях не будуть поступатися моделям Tesla. Крім того, вже два роки компанія продає на домашньому ринку электроскутеры.

Крім VinFast, в Vingroup, річний оборот якої складає 5,6 мільярда доларів, входять чотирнадцять компаній. Конгломерат заявляє, що випуск електромобілів планувався з моменту створення автомобільного виробництва.

Варто відзначити, що Foxconn і VinFast вже мають досвід спільної роботи. В минулому році вони співпрацювали з нью-йоркською компанією Medtronic над випуском апаратів ШВЛ.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner