Кошик
599 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 17.06).

+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин

«Корус консалтинг» автоматизує роботу ІТ-систем за допомогою рішень Alloy Software

«Корус консалтинг» автоматизує роботу ІТ-систем за допомогою рішень Alloy Software

 

ГК «Корус консалтинг» уклала партнерську угоду з Alloy Software, розробником ПЗ для автоматизації роботи ІТ-служб. Тепер клієнтам компанії доступні рішення для підвищення ефективності ІТ-підрозділів і інших відділів, що використовують сервісний підхід при наданні послуг.

Alloy Software — постачальник програмних рішень в галузі управління послугами ІТ-активами і мережевий інвентаризації. Продукти розробника використовують компанії по всьому світу, в тому числі Mitsubishi Electric, Xerox, Unicef, Makita і інші.

Компанія Alloy Software створює комплексне рішення для автоматизації ІТ-функції бізнесу. У нього входять інструменти підтримки зовнішніх і внутрішніх клієнтів за допомогою системи Service Desk, управління операційною діяльністю ІТ-департаменту і життєвим циклом ІТ-активів (ЗА ліцензіями, обладнанням). Основні продукти компанії — Navigator Enterprise (підходить компаніям з великою кількістю розподілених ІТ-активів) і Alloy Navigator Express (потрібен для автоматизації операцій по збору, обліку та усунення збоїв і несправностей ІТ-систем малого бізнесу). Серед рішень розробника є також інструмент для ІТ-аудиту: Alloy Discovery Enterprise допомагає «побачити» стан великої мережевої інфраструктури. Продукти також дозволяють проводити бухгалтерську інвентаризацію, що економить тимчасові ресурси ІТ-підрозділу в 5-10 разів.

Продукти Alloy Software дозволяють досягти стабільності ключових сервісних і бізнес-процесів, а також забезпечити оперативну підтримку користувачів, що працюють віддалено. Рішення прості для адміністрування, налаштування і установки, так як володіють Low-code, відкритим API і швидко інтегруються в ІТ-інфраструктуру. Інструменти точно розпізнають ЗА: програмні модулі спрощують процес контролю ліцензійного відповідності вимогам регуляторів, знижуючи при цьому ризики порушення законодавства.

«У нашому пакеті Enterprise-рішень з'явився ще один продукт з багатою функціональністю. Тепер у замовників більше варіантів для точного закриття їх потреб. Alloy Software пропонує гнучке ціноутворення та різні моделі сервісу SaaS / Cloud / On-Premises, що спрощує процес трансформації бізнесу», – сказав Вадим Кудрін, керівник напрямку інфраструктурних рішень департаменту ІТ-аутсорсингу ГК «Корус консалтинг».

«Теперь партнеры ГК «Корус консалтинг» смогут кратно повысить скорость трансформации сервисных подразделений своих клиентов за счет готовых "коробочных" решений, основанных на лучших практиках ITIL и пользовательском опыте международных компаний. При этом высокая скорость трансформации может достигаться при небольшом количестве ресурсов – как финансовых, так и человеческих. Это важный фактор в условиях нехватки ИТ-профессионалов на рынке труда и ограниченных ИТ-бюджетах», – сказал Константин Постовалов, менеджер по развитию бизнеса в РФ и СНГ, Alloy Software.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner