Кошик
599 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 17.06).

+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин

Huawei опублікувала звіт «Інтелектуальний світ 2030», в якому досліджувала тенденції найближчого майбутнього

Huawei опублікувала звіт «Інтелектуальний світ 2030», в якому досліджувала тенденції найближчого майбутнього

Вперше компанія застосувала кількісні і якісні методи, щоб детально описати інтелектуальний світ наступного десятиліття і передбачити майбутні тенденції. У цьому компанія бачить спосіб допомогти галузях відкрити нові можливості.

У звіті описано вісім міждисциплінарних напрямів і пояснюється, як технології ІКТ можуть вирішувати нагальні проблеми і завдання людства, які можливості очікують окремих осіб і цілі організації. На галузевому рівні звіт досліджує майбутні технології та напрямки розвитку мереж зв'язку, комп'ютерів, цифрової енергетики та інтелектуальних автомобільних рішень.

 

Перспективи інтелектуального світу у 2030 році . У 2030 році ми будемо жити в кращому світі, де зросте обсяг продуктів харчування, житлові площі будуть просторими, буде використовуватися відновлювальна енергія та цифрові послуги, зникнуть затори на дорогах. Ми зможемо відмовитися від одноманітної і небезпечної роботи. Її виконуватимуть машини. А ми будемо мати надійний доступ до цифрових сервісів. Щоб досягти цього, ми повинні досліджувати і розвивати вісім напрямів, серед яких сфера охорони здоров'я, продукти харчування, житловий простір і транспорт.

У 2030 році ми зможемо виявляти потенційні проблеми у сфері охорони здоров'я шляхом обчислення і моделювання медичних даних, зміщуючи фокус з лікування на попередження хвороб. Точні медичні рішення на основі інтернету речей (IoT) і штучного інтелекту (AI) стануть реальністю.

У 2030 році вертикальне сільське господарство, якого торкнуться зміни клімату, буде використовуватися в значній мірі для забезпечення людей екологічними продуктами харчування. 3D-принтер дозволить створювати штучне м'ясо для задоволення харчових потреб.

Наші будинки і офіси стануть низьковуглецевих. IoT-технології нового покоління будуть створювати адаптивні домашні простору, які будуть відповідати потребам користувачів.

Нові транспортні засоби на відновлюваної енергії стануть мобільним «третім простором». Нові літаки підвищать ефективність сервісів екстреної допомоги, дозволять зменшити витрати на медичні матеріали і змінять спосіб пересування.

Крім сфери охорони здоров'я, продуктів харчування, житлових приміщень і транспорту, Huawei досліджує майбутнє міст, підприємств, цифрових технологій. Ми з нетерпінням чекаємо співпраці, аби разом досліджувати безмежні можливості в 2030 році.

Мережа зв'язку в 2030 році . Протягом наступного десятиліття об'єкти і межі мережевого підключення розширяться. До 2030 року такі технології, як XR, інтерактивний 3D-дисплей Naked Eye, цифрове дотик і запах продовжать розвиватися. «Цифрові зір, дотик і запах» будуть створювати іммерсівний досвід завдяки мереж нового покоління. Мережі будуть еволюціонувати від підключення мільярдів людей до підключення сотень мільярдів предметів. Тому розробка мереж будуть фокусуватися не на когнітивних здібностях людини, а на когнітивних технологіях машин. Ми побачимо поява багаторівневої обчислювальної інфраструктури для сотень мільярдів предметів і масивів даних, а також обчислювальних мереж, які будуть забезпечувати підключення. Крім того, чотири мережевих сценарію майбутнього поступово стануть реальністю. Це мережі, що забезпечують зручний доступ в будинках, офісах, транспортних засобах, широкосмуговий супутниковий інтернет.

Як важливий елемент інтелектуального світу мережу зв'язку в 2030 році еволюціонує в кубічну широкосмугову мережу. Вона буде забезпечувати детермінований досвід, підтримувати базу даних типу AI-Native, HCS, безпечні, чисті і низьковуглецеві мережі. Huawei очікує, що до 2030 року загальна кількість підключень досягне 200 млрд. В той же час доступ до корпоративної мережі, домашній широкосмуговий доступ і приватний бездротовий доступ досягнуто швидкості до 10 Гбіт / с, що ознаменує еру 10-гігабітного підключення.

Обчислення 2030 . До 2030 року цифрової та фізичний світи вже зустрінуться, що дозволить людям і машин взаємодіяти сенсорно і емоційно. Штучний інтелект стане повсюдним і допоможе розширити межі можливостей людини. Його робота в мікроскопах і телескопах сприятиме кращому розумінню навколишнього світу, від найдрібніших кварків до масштабів космологічних явищ. Галузі, які вже активно застосовують цифрові технології стануть ще більш інтелектуальний завдяки штучному інтелекту. Енергоефективність обчислень різко зросте, і це наблизить нас до обчислень з нульовим викидом вуглецю. Цифрові технології можуть стати інструментом для досягнення спільної мети - вуглецевої нейтральності.

Обчислювальна техніка наближається до своїх фізичних меж. Тому необхідні інновації в програмному забезпеченні, архітектурі, системах. Проте всі гравці галузі мають ще більш важливі завдання: спільне дослідження нової основи для обчислень, подолання фізичних обмежень напівпровідників, перетворення обчислень в більш екологічні, безпечні і інтелектуальні. За прогнозами Huawei, до 2030 року людство вступить в еру йотабайтних даних, коли обчислення загального призначення зростуть у десять разів, а обчислювальна здатність штучного інтелекту - в 500 разів.

Цифрові потужності 2030. У наступному десятилітті людство увійде в цифрову еру, прагнучи до низьковуглецевого розвитку, електрифікації та інтелектуальної трансформації. Поновлювані джерела енергії, такі як Сонце і вітер, поступово замінять викопне паливо. Енергетична електроніка та цифрові технології максимально зблизяться, щоб впровадити принцип «біти керують ватами» у всій енергетичній системі, а також реалізувати розумні програми в «енергетичному хмарі». За прогнозами Huawei, до 2030 року сонячна енергія стане одним з основних джерел енергії, а частка поновлюваних джерел у світовому виробництві електроенергії складе 50%. Очікується, що частка електрики в кінцевому енергоспоживанні перевищить 30%, частка електромобілів у співвідношенні до всіх проданих нових автомобілів перевищить 50%,

Розумні автомобілі 2030 . Протягом наступного десятиліття електрифікацію та інтелект буде не зупинити, і, як наслідок, ІКТ-технології об'єднаються з автомобільною промисловістю. Huawei сподівається використовувати власні ІКТ-технології, щоб сприяти розвитку інтелектуальної автомобільної промисловості і допомогти автовиробникам створювати більш досконалі транспортні засоби.

Кінцевою метою інтелектуального водіння є використання таких технологій, як "автономне водіння", що здатне знизити кількість аварій на дорогах, а також забезпечити ефективність водіння. Досі інтелектуальне водіння обмежувалося «закритими» дорогами, такими як швидкісні автобани і дороги в кампусах, але поступово воно буде все більше використовувати на дорогах загального користування - наприклад, в містах. Транспортні засоби стануть новим інтелектуальним простором. Такі технології, як штучний інтелект, біометричне розпізнавання, автомобільні оптичні датчики і дополненая і віртуальна реальність, будуть забезпечувати реалізацію нових функцій. Розумні автомобілі перетворяться з гнучкого мобільного простору на інтелектуальне житловий простір, що об'єднує віртуальний і фізичний світи.

За прогнозами Huawei, до 2030 року в Китаї на автономні транспортні засоби припадатиме 20% проданих нових автомобілів. Частка електромобілів складе більше 50% проданих нових автомобілів. Вони будуть мати обчислювальну потужність більш ніж 5000 трильйонів операцій в секунду (5000 TOPS), а швидкість передачі даних по одному каналу перевищить 100 Гбіт / с.

«30 лет назад мы решили усовершенствовать качество жизни благодаря коммуникациям. 10 лет назад мы решили обьединить все уголки мира, чтобы построить лучший мир. Теперь наше видение и миссия - донести цифровые технологии к каждому человеку, дому и организации для полностью подключенного интеллектуального мира. Мы искренне верим, что выдающийся интеллектуальный мир ежесекундно приближается », - отметил Дэвид Ван .

За последние три года Huawei приобщила к обсуждению более 1000 ученых, пользователей и партнеров отрасли. Компания организовала более чем 2000 конференций и применила данные уполномоченных организаций, таких как Организация Объединенных Наций, Всемирный экономический форум и Всемирная организация здравоохранения. Huawei вдохновилась научными изданиями, в частности Nature и IEEE, а также получила опыт отраслевых ассоциаций, консалтинговых фирм и экспертов Huawei и других компаний. Результатом труда Huawei стал отчет «Интеллектуальный мир 2030», который охватил анализ тенденций развития информационно-коммуникационных технологий для следующего десятилетия.

Для выступления на форуме Intelligent World 2030 были приглашены известный футурист Стивен Джонсон (Steven Johnson), основатель и  директор Всемирной ассоциации электромобилей Чэнь Цинцюань (Chen Qingquan), сопрезидент глобального комитета управления Roland Berg Дени Деппу (Denis Depoux), вице-президент Китайской академии информационно коммуникационных технологий (CAICT) Ван Чжицинь (Wang Zhiqin) и другие.

Участники форума обменялись взглядами относительно интеллектуального мира и обсудили, как ИКТ будут стимулировать социально-экономическое развитие. По словам футуриста и писателя Стивена Джонсона, мы вступаем в эру стремительного роста. Последующие десятилетия станут золотым веком сотрудничества человеческого и машинного интеллекта, благодаря алгоритмам возрастет уровень интеллектуальных способностей человека.

Форум Intelligent World 2030 - первое событие, во время которой Huawei систематически выложила исследования и идеи о следующем десятилетиии. Этот обмен знаниями станет чрезвычайным вкладом для социального развития, особенно для цифровой трансформации и экономики.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner