Кошик
644 відгуків
+380 (98) 418-88-51
+380 (99) 418-88-51
+380 (63) 418-88-51
вул.Балкiвська 120/2, БЦ "Планета", Одеса, Україна
Интернет магазин

Microsoft почала розгортати оновлений Media Player на інсайдерів Windows 11

Microsoft почала розгортати оновлений Media Player на інсайдерів Windows 11

У Media Player змінився зовнішній вигляд — в спеціальному режимі відтворення представлені обкладинки альбомів і зображення виконавців. Можливе завантаження додаткової інформації у новій програмі з Інтернету, як зараз, або він шукає локально на ПК — невідомо. Весь контент в папках з музикою і відео на ПК користувача автоматично відображається в бібліотеці. Ще з'явилася можливість вказати, де шукати додатковий контент в настройках програми.

 

У новій версії оптимізували спеціальні можливості, додавши оновлені поєднання клавіш і інші допоміжні технології. Додана функція відтворення відео, яка поміщає користувальницький контент поверх всіх додатків і в центрі робочого столу.

Старий, морально застарілий програвач Windows Media залишиться в системі, але за замовчуванням буде використовуватися новий. Користувацька музична колекція на даний момент знаходиться в Groove Music. Для чого ця програма в нових версія версіях ОС Windows — не дуже зрозуміло. Раніше це був стриминговый сервіс, своєрідна альтернатива Spotify і Apple Music від Microsoft. Однак, службу Groove Music Pass закрили ще в 2017 році, але сам додаток залишилося недоторканим досі. Оновлення нового медіаплеєра перенесе бібліотеку і плейлисти автоматично в новий інтерфейс. Можливо, Microsoft вирішила нарешті від Groove Music відмовитися.

 

Як повідомила Microsoft, на даний момент в новому плеєрі є ряд помилок. Наприклад, проблема, що перешкоджає відтворенню з різного роду мережевих джерел, проблема з редагування метаданих альбому або проблема з сортуванням бібліотеки з допомогою акцентованих символів.

Поки невідомо, коли новий плеєр з'явиться в загальному доступі.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner